TVC Panipaik erakliendile – mugav igapäevane pakihoid

Oleme kõige lihtsamini kasutatav asjade hoiustamise lahendus Eestis!
  1. Logige sisse.
  2. Registreerige hoiustatavad esemed.
  3. Kutsuge meie kuller (või tooge asjad ise meile).
  4. Maksate vaid kasutatud ruumi ja aja eest.
  5. Andke meile teada ja kuller toob hoiustatud esemed soovitud kohta (või tulge ise järele).
Me ei ole miniladu või garaažiboks, mida Te rendite ja kus Te maksate pinna eest sõltumata sellest, kui palju Teil seal parasjagu asju on. Pakume asjade hoiustamise teenust – Teie asjad saavad turvaliselt hoiustatud, ilma et peaksite ise kodust kordagi lahkuma!

TVC Panipaik vastutab iga vastuvõetud eseme eest
Te ei pea enam muretsema, kas näiteks keldrisse paigutatud jalgratast või raamatuid ohustavad talve jooksul vargad või niiskus.

Meie laos on stabiilne temperatuur, ruumid on kuivad ja tolmuvabad
Ülevaade hoiustatud asjadest on meie veebi kaudu pidevalt käepärast.

Logige sisse
TVC Panipaika saab kasutada arvuti eest lahkumata. Alustamiseks valige „Minu ladu“ ning logige sisse Smart-ID, Mobiil-ID või parooli abil.

Registreerige hoiustatavad esemed
Valige „Registreerimine“ ning seejärel asjad, mida soovite hoiustada. Registreeritud „Hoiustatav ühik“ on just see, mille annate üle meie kullerile või toote ise meie lattu ning mille väljastamist saate hiljem nõuda. See võib olla nii lumelaud kui kast raamatutega.

Igale hoiustatud ühikule saate panna „pealkirja“, lisada detailsema kirjelduse ning soovi korral ka fotod. Tulemuseks on hea ülevaade. Iga veebis registreeritud hoiustatav ühik saab endale ka registreerimisnumbri, mis tuleb kanda pakkeüksusele.

Kutsuge meie kuller (või tooge asjad ise meile)
Asjade mugavaks hoiustamiseks tuleb need pakkida.

Pakkimisel on kasulik ette mõelda, milliseid asju soovite hiljem korraga välja võtta ehk millised asjad on otstarbekam üheks suuremaks pakkeüksuseks kokku panna (nt talveasjad, arvutikomplekt). Päris kõike muidugi ei anna pakkida (nt jalgratast, kapp). Sellised asjad registreeritakse ja hoiustatakse meie Panipaigas iseseisvate ühikutena.

Kui asjad on registreeritud ja pakitud, siis kutsuge meie kuller või tooge need ise lattu aadressil Punane 42 (ladu nr. 16), Tallinn esmaspäevast reedeni kell 9-18.

Maksate vaid kasutatud ruumi ja aja eest
Hoiustatavad ühikud mõõdetakse vastuvõtmisel ja tasu arvestatakse reaalse mahu järgi. Väiksem ühik võib täita vaid osa laokohast ja siis tuleb ka tasuda vaid selle laokoha osa eest. Kui hoiustatud ühik hõivab mitu laokohta (näiteks kolme istekohaga diivan), siis arvestatakse ka tasu vastavalt.

Meie eesmärk on pakkuda nii soodsat ja mugavat asjade hoiustamise lahendust, et mitte kellelgi ei jääks Panipaiga kasutamine hinna või viitsimise taha.

Andke meile teada ja kuller toob esemed soovitud kohta (või tulge ise järele)
Kui soovite hoiustatud asju kätte saada, siis andke meile sellest teada iseteeninduskeskkonnas, vormistage transpordisoov või tulge asjadele meie lattu ise järgi.

TVC Panipaik on soodsa hinnaga paindlik ja turvaline viis nii suurte kui ka väikeste asjade hoiustamiseks loetud päevadeks või lausa aastateks.

TVC Panipaik – väike hind turvaliselt hoitud asjade eest!