TVC Panipaik ärikliendile – mugav igapäevane pakihoid

 
TVC laohotell pakub ettevõtetele soodsa hinnaga paindlikku ja turvalist viisi asjade hoiustamiseks, olgu need suured või väikesed, olgu pika või lühikese aja jooksul.
 
Asjade hoiuleandmine ja taas kättesaamine on lihtne. Suurem osa asjaajamisest käib siinsamas kodulehekülje vahendusel nii, et te ei pruugi kontorist isegi lahkuda – soovi korral tuleme asjadele järele või toome need soovitud kohta.

Asjade mugavaks transpordiks ja hoiustamiseks tuleb nad pakkida. Pakitud ühikud registreerige meie kodulehe iseteeninduskeskkonnas (“Minu ladu“). Iga iseseisev pakkeüksus saab endale registreerimisnumbri, mis tuleb kanda pakile.
 
Registreeritud Hoiustatav ühik on just see pakkeüksus, mille annate üle meie kullerile või otse meie lattu hoiule ning mille väljastamist saate hiljem nõuda.
 
Igale pakkeüksusele saate registreerimisel panna „pealkirja“ ning lisada seesolevate asjade kohta ka detailsema kirjelduse. Nii tekib ilus nimekiri ja ülevaade ladustamiseks antud asjadest. Vajadusel te saate lisada ka pilte ning lisaks pildistatakse laos iga vastuvõetud hoiustatav ühik väliselt ning neid fotosid näete te iseteeninduskeskkonna vahendusel vastava ühiku juures. Teil ei ole vaja muretseda selle pärast, et mõne aja möödudes ei oska te ülemusele vastata, kus teil üks või teine kaustik või arvutimonitor asub.
 
Pakkimisel on kasulik ette mõelda, milliseid asju võib olla vaja hiljem korraga välja võtta, ehk millised asjad on otstarbekam üheks suuremaks pakiks kokku panna (nt arvutikomplekt, perioodipõhine arhiiv, sügiskampaania turundusatribuutika). Päris kõike muidugi ei anna pakkida (nt tool, kapp, mööbel või selle väiksemad osad). Sellised asjad registreeritakse ja hoiustatakse meie panipaigas iseseisvate ühikutena.
 
Me tagame teile hea ülevaate teie asjadest ja seda mahupõhiste hindadega – garaažiboksi või minilao rentimine tähendab püsikulu ning maksta tuleb täies mahus ka siis, kui ruum on parajasti tühi või ainult osaliselt koormatud.
 
TVC laohotell vastutab iga vastuvõetud hoiustatud ühiku eest. See tähendab, et te ei pea enam muretsema, kas keldrisse paigutatud arvutikomplekti ohustavad hoiustamise jooksul vargad või niiskus. Meie laos on stabiilne temperatuur ning ruumid on kuivad ja tolmuvabad.
 
Meie eesmärk on pakkuda nii soodsat ja mugavat asjade hoiustamise lahendust, et mitte kellelgi ei jääks panipaiga kasutamine hinna või viitsimise taha.
 
TVC laohotelli ühe laokoha mõõtmed on 80 cm (laius) x 120 cm (sügavus) x 140 cm (kõrgus). See annab kokku 1,33 m3. Hoiustatavad ühikud mõõdetakse vastuvõtmisel ära ja tasu arvestatakse reaalse mahu järgi. Väiksem ühik võib täita vaid osa laokohast ja siis tuleb ka tasuda ainult selle laokoha osa eest. Kui hoiustatud ühik hõivab mitu laokohta (näiteks kolme istekohaga diivan), siis arvestatakse ka tasu vastavalt.
 
Kontor ei pea olema ladu. Looge kontoris ergonoomiline ja avar töökeskkond ning oma jalgu jäävad vajalikud asjad tooge meile hoida!


TVC Panipaik – väike hind turvaliselt hoitud asjade eest