Liituge automatiseeritud müügiprotsessiga!

Tänapäeva tehnoloogiad loovad keskkonna, kus pakkumine ei ole piiratud kaubanduspinna lahtiolekuaegade või asukohaga. Oma kauba tutvustamiseks ning müügitehingute vormistamiseks on kasutusel interaktiivsed kõikjalt ligipääsetavad veebilehed – neid toetamas otsepostituskataloogid või avalik reklaam.
Järjest rohkem tehinguid sõlmitakse kaugmüügi vormis, kus klient avaldab ostusoovi, teostab tellimuse ja tasub kauba eest arvuti tagant lahkumata – kaup leiab tee kliendini vastavalt ostu hetkel kliendi poolt sisestatud tarnetingimustele.
Oleme välja tulnud spetsiaalselt kaugmüügi tellimuste teenendamiseks välja töötatud lahendusega. Selle juures on silmas peetud väärtusi, mis soodustavad meie kliendi kaugmüügikanali esile tõusmist:
  • integreeritud andmevahetus
Teie laoseis on teie koduleheküljele teada ning teie kliendid saavad olla kindlad kauba saadavuses. Müügitellimuse korral liigub informatsioon automaatselt meie süsteemi ning teil pole kogu selle protsessi juures muud muret, kui jälgida vaba kauba olemasolu ning seda vajadusel juurde tellida.
  •  integreeritud veoettevõtted
Suudame teie koduleheküljele väljastada infot müügitellimuste lõikes ning kuvada teie kliendile tema poolt tellitud kauba staatust ja asukohta reaalajas.
  •  kõrge efektiivsus
Kaugmüügi väljastustellimused on oma olemuselt individuaalsed ning meie pikaajalise kogemuse, väljakujunenud töövõtete ning mahupõhise hinnastamise juures väga soodsalt teostatavad.
Meil on ka tänaseks päevaks kujunenud ning kasutusel väga tõhus “tarnimata kauba” käitluse protseduur, mis tagab teie kauba kiire ja kvaliteetse jõudmise tagasi väljastusvalmis olekusse.